Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért haragszanak rám, ha...

Miért haragszanak rám, ha néha nem vagyok elérhető, illetve SMS-re nem szoktam válaszolni?

Figyelt kérdés
Ugyanis személytelennek tartom, rühellem nyomkodni azt a kis vackot és lusta vagyok.
2016. jún. 13. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ezt velük beszéld meg.
2016. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Valószínűleg manapság már mindenki megszokta hogy az mobiltelefonon való elérhetőség és az intenzív SMS-ezés egy teljesen népszerű és nagyszerű dolog. Mindenki (na jó, nem mindenki csak majdnem) egész nap a telefonján lóg, és lehet, hogy tőled is ezt akarják elvárni. Van azért annak is jó oldala, hogy mindig elérhető vagy, csak nem szabad túlzásokba esni.

Legjobb lenne, hogy velük megbeszélnéd, hogy te nem vagy egy modern mobilozós SMS-ezős valaki (ami nem is baj, sőt!), és elmondanád, hogy neked nincs ínyedre az egész napon át való nyomkodás.

2016. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Általában elérhető vagyok. Néha, úgy gondolom nem akarok és kikapcsolom. SMS-t írni tényleg nem szeretek, egy kezemen meg tudnám számolni mennyit írtam. Pedig 1999 óta van mobilom.
2016. jún. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!