Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! A 360 Security lite...

SOS! A 360 Security lite alkalmazás telefonra biztonsági szoftver?

Figyelt kérdés

Vagy legalább arra jó hogy az embert ne figyeljék ki kamerán keresztül?

Vírusba léptem? Bejött valami iPhone 5-ös reklám meg erre a reklámra elkezdett rezegni a telefonom mintha hívnának. De nem hívtak. Nem kattintottam rá semmire sem, csak a vissza gombra a telómon. Ekkor a rezgés abbamaradt. De megijedtem. Le is töltöttem a 360 Security lite vírusírtót, meg van egy másik is a telómon, vizsgálatot indítottam el, azt írták ki, hogy biztonságos a telefonom. Nincs vírus, vagy a fenti eset miatt van? Vki volt már így?



2016. jún. 13. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:

,,A 360 Security lite alkalmazás telefonra biztonsági szoftver?''

Ezt azért kérdezem mert olvastam valahol, hogy a biztonsági szoftverekkel védekezhetünk vírusok ellen..... ez is az? ☺

2016. jún. 13. 17:37
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Nincs semmi baja a telefonodnak, nyugodtan töröld le a vírusirtót, mindkettőt. Fölöslegesek.

A weboldalak hozzáférhetnek a rezgetés funkcióhoz, és ezt ki is használják az ilyen agresszív reklámozásra.

2016. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak reklám, nem kell foglalkozni vele, töröld a böngészési előzményeid és annyi.

"Vagy legalább arra jó hogy az embert ne figyeljék ki kamerán keresztül? "

Senki sem figyel a kamerán keresztül.

Nem a vírus a veszélyes, hanem a felhasználó, akit bármilyen szoftver telepítésére rá lehet venni egy Google Fordítóval készült reklámmal.

2016. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

2. Írtad h töröljem az előzményeket. Az is jó, ha a böngészőt töröltem? :)

2016. jún. 13. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás
2016. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!