Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Mobilom. Mit...

Nem kapcsol be a Mobilom. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Huawei P7 telefonom van, 2 éves. Amióta lemerült nem lehet bekapcsolni. A töltő jól működik, és a PC USB-re kötve sem lehet bekapcsolni a telefont. Piros LED villog, ennyi. A kijelző nem kapcsol be.

Alaplap hibás ?? Vigyem szervízbe? Mennyibe kerül az alaplap csere?



2016. jún. 13. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kap áramot, vagy lötyög az aksi benne(kilazult).
2016. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valamennyi áramot kap, mert a LED villog pirosan rajta. Ennyi
2016. jún. 13. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]

2016. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem tudom kivenni az akkumulátort. Mert nem kivehető. Üveglap a hátulja, csak szervízben tudják levenni róla.
2016. jún. 13. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor aksi hiba lesz, valami kilazult!

Szerviz.

2016. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem alaplap hibát is mondtak a neten. Az pedig nagy drága lenne, egy alaplap csere 30 ezer ft.
2016. jún. 13. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Alaplappal semmi probléma nem lesz.

Lemerült, és ezért villog a piros led, azonban valami érintkezési hiba, vagy kilazulás van, ezért nem kap áramot, így nem kapcsol be, csak készenlétbe villog.

Már volt ilyen hibám, tudom.

Pár e Ft-nál többet nem fognak elkérni.

Alaplap hiba mást produkál.

2016. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget. Akkor nem lesz drága a javítás. Csak nehogy a szervízben majd azt mondják rá, hogy alaplap hiba. Mert sok ilyet hallottam PC szervízesek mindenre azt mondták alaplap hiba. Hogy ki kelljen cserélni az alaplapot a processzorral együtt, vagy akár az egész gépet újra.
2016. jún. 14. 01:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Elvittem szervízbe. Csak a töltője ment tönkre, újat kellett venni. A telefon teljesen jó.
2016. jún. 18. 13:49
 10/10 Terminaladapter válasza:
Nálam a P9 Lite csinálja ezt, a töltő jó, mert másik teĺót feltölti szerintem az alaplapon a tápegység a rossz.
2019. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!