Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki melyik készüléket ajánlaná?

Lina63 kérdése:

Ki melyik készüléket ajánlaná?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan készüléket cserélnék, viszont nem tudok dönteni. Szempont, hogy ne fagyjon, szép képeket csináljon, ne lassuljon az idő folyamán, és legalább 2 évet bírjon ki. A készülékek amiket néztem: Lumia 640, 650, illetve huawei p8 lite. Köszönöm!

2016. jún. 14. 08:05
 1/8 anonim válasza:
62%
Xiaomi Redmi 3 . Nincs mit ! :)
2016. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Huawei.

A 2 éves szavatosságot egyik telóban sem garantálnám, de ezek a Xiaomi meg ismeretlenebb márkák sokkal jobbak....

2016. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A xiaomi-t nem ismerem.

Igazság szerint 20e ft-nál nem szeretnék többet költeni telefonra és ez a 3 készülék amin gondolkodtam (flottán belül vásárolnék készüléket és elég szűkös a választási lehetőség). Az lg-ket leszavaztam, illetve még samsungok lennének, de azokkal nincs jó tapasztalatom. Illetve egy ideig szemezgettem Sony M4 agua-val, de nem tudom mennyivel csinál szebb képet, mint a sima M4 (nem tetszik annak a kép minősége).

2016. jún. 14. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a lumia 640-et ajánlanám, ha megbarátkoztál a windows-zal, a 650-nek a procija kicsit gyengére sikeredett.
2016. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 redmi3
2016. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

20e alatt semelyiknek nem fog tetszeni a kép minősége.

Igazából ez lehet, hogy az én hülyeségem, de egy telefont fotózás miatt venni eléggé tré, azokat nem erre találták ki, sosem lesz olyan jó, mint egy digitális fényképezőgép. Azokban mindig van valami szoftveres kreáció, én még egy 100ezres telefonnál sem láttam olyan jó képet, mint az én digit. gépemé.

2016. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Rosszul fogalmaztam meg, flottán bellül vásárolnék készüléket (kedvezmény van a telefonra) és ott a max limit a 20e ft. Pl huawei P8 lite alapban 67e, de flottán bellül veszem akkor csak 18e.


Abban igazad van, hogy fényképező az szebb képeket csinál, de azt nem cipelem folyton magammal, ellenben a telefont igen, és ha van olyan pillanata lányomnak azt szeretném megörökíteni normál képként.

2016. jún. 14. 22:18
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Értem, akkor jó. Az király, mert a P8 megér annyit és viszonylag jó képeket csinál, ha neked ez a célod, akkor oké. Nyílván megértem, mert nálam sincs mindig kéznél a fényképezőgép, mondjuk ezt az érvet el tudom fogadni.
2016. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!