Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S7edge vagy iphone 6s a jobb?

Gtimast kérdése:

S7edge vagy iphone 6s a jobb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Én iPhonet vennék, nem divatból hanem nekem jobban tetszik a zárt rendszer, az értékállóbbság. Szóval 2 év múlva is jó pénzért adhatom el az iPhonet, amíg egy samsungot már nem annyira.
2016. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
+1 iPhone 6S
2016. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Nekem s7 edge a személyes illetve egy 6s+ a cégesem. Az s7 edge jobb választás, kamerában össze vissza veri, főleg este. Nyáron jól jön a vízállóság amire még garanciát is vállalnak. Másrészt ugyan úgy 5.5 colos a telefon és mégis sokkal kompaktabb. Ja, és nem melegszik mint sokszor az iPhone.
2016. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
6s.
2016. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem az volt a kérdés hogy ki melyiket választaná, hanem hogy melyik a jobb. Az S7 mindenben jobb mint a 6s. Erősebb hardver, jobb kamera, jobb akkumulátor, nagyobb felbontású képernyő, vízálló, memória bővíthetőség, ujjlenyomat olvasó, VR, Always on Display, bármikor bármihez (kivéve iPhone) csatlakoztatható, Ha kihagytam valamit nyugodtan szóljatok. A kamu belassulós szöveg meg nem kell (az felhasználói hülyeség miatt van), se a "vírusos lesz". Persze ez nem jelenti hogy a 6s nem jó telefon, mert az.
2016. jún. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Azt még hozzá teszem, hogy nálunk, a használt-piacon még az S6 is drágább mint a 6s. Az S6-ból és az S7-ből együtt kevesebbet akarnak eladni mint a 6s-ből. Vajon miért?
2016. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5 Ajánlom Magyarósi Csaba egyik videójának részletét: [link]

2 perc 55-ig nézd

2016. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj ne már. Pont vele jössz? :)
2016. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Ugye nem veszed be hogy a Dual-core 1.84 GHz többet tud mint a Quad-core 2.3 GHz Mongoose + quad-core 1.6 GHz Cortex-A53? Amelyiknek 2.3 GHz-en pörög egy magja? Ha csak kettő dolgozik, már akkor is jobb. Ezzel csak a hülyéket lehet megetetni.
2016. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, az a baj, hogy ez az elméleti teljesítmény. Az a baj, hogy az android nem tudja kezelni ezt a sok magot, na meg hát ott a tipikus android hiba: a lefagyás. Lehet akármilyen nagyon jó az a telefon, ha az OP rendszer szar. A 3 legnépszerűbb közül még a Windows phone is eléggé jól ki tudja használni a telefonok tudása. Én kipróbáltam egy közel 1 éves s6-ot androiddal, majd ugyanazt a telefon IOS 9-el. Érezhető volt a különbség nem is kicsit.
2016. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!