Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Samsung Galaxy J3 telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még két hónapos sincs a teló, de az aksija észvesztően merül. Este töltőre teszem, ha felébredek 11-12 óra körül leveszem reggel 4-5 felé már csak 80% körül van! Úgy hogy wi-fi, adatforgalom ki van kapcsolva! Már akukímélő appot is telepítettem rá (battery doctor, nagyon dicsérték), de semmi változás. Pedig eleinte 1-2 hétig tök jól bírta! Másnak is ilyen vagy csak pont kikaptam a rosszat? Esetleg mi lehet ami ennyire meríti?

2016. jún. 14. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Haat sajnos nem szabad samsungot venni mert par honap utan belassul es csomo gond lesz vele talan egy gyari visszaallitas egy aksicsere segithet
2016. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyári visszaállítást már próbáltam. Az előző telóm is samsung, több mint egy éves és működik rendesen (a férjem használja tovább) jobban bírja az aksija mint az újnak :(
2016. jún. 14. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:

" Már akukímélő appot is telepítettem rá (battery doctor, nagyon dicsérték)"

Töröld le, ha van még hasonló csod aoptimalizáló app, azokat is töröld, mint pl CM Security meg hasonlók

2016. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem szépen visszaviszem az üzletbe! Ez már kritikán aluli! Hajnal 1kor vettem le a töltőről 4 óra után már csak 73% volt a töltöttség. :/
2016. jún. 15. 06:55
 5/6 A kérdező kommentje:
A szervizben azt mondták azért ilyen valszeg, mert egy régi memóriakártya van benne. van benne valami mert később raktam bele minthogy megkaptam, de azért megnézik a szervizben.
2016. júl. 1. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A memóriakártyának mi a fene köze van ehhez? XDDDDD
2017. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!