Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok hívást kezdeményezni...

Nem tudok hívást kezdeményezni. Hívni tudnak, sms-t tudok küldeni. Hogy tudnám visszaállítani? (Huawei telefon)

Figyelt kérdés
Huawei honor 7 telefonom van. Kb. 6 hónapja van meg. Szóval nem hiszem, hogy barmi baja lenne. Ha hívni probálok csörög egyet és egyből kiírja hogy "Hívás befejeződött". Átraktam másik telefonba és azon tudtam hívni. Keresgéltem a neten is, de nem találtam rá megoldást. Veletek elfordult már hasonló helyzet? Hogy tudtátok visszaállítani? A gyári visszaállítást szeretném elkerülni.

2016. jún. 14. 13:10
 1/1 Boda Gergő ***** válasza:
Anélkül nem igazán. Olyanokat esetleg megnézhetsz a beállítások között mint hívásátiranyítás, hívás korlátozás és fix hívószámok. De egyszerűbb és biztos segít a factory reset, azaz gyári vissza állítás
2016. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!