IOS vagy android?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni, mert ez a régi tégla már nagyon ósdi. Mindkét operációs rendszerről hallottam jót is, rosszat is, de nem tudom, hogy úgy általánosságban véve rendszer a jobb (gyorsabb, kezelhetőbb, szebb, hatékonyabb stb.). Tapasztalatok alapján miket ajánlotok?

2016. jún. 14. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
abszolut elfogult vagyok az IOS-szal szemben, szerintem megbizhatobb, gyorsabb es szebb is, hatekonyabb, stb. viszont egy hatranya van, sok app fizetos az IOSra.
2016. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Apple cuccok túlárazottak, viszont nagyon jó termékek!

Olyan telót vegyél, ami tetszik csak nem Samsungot!

2016. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Android szerintem sokkal jobb: egyénileg saját stílusod szerint testreszabhatod a kinézetét, nyitott rendszer, így semmi akadályba nem ütközik az adatátvitel, a letölhető appok kb. 97%-a ingyenes, lényegében jobban ki tudod használni, többet kapsz a pénzedért. Az iOS-nál legnagyobb részben inkább az Apple márkanevet kell megfizetni!
2016. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!