Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple tapasztalatok? Aki...

Apple tapasztalatok? Aki ilyen telefont hasznal elegedett-e vele, mi nem jo benne, stb. Telefont szeretnek venni es az apple jonak tunik, de azert jo lenne velemenyeket hallani rola.

Figyelt kérdés
Igazabol nincs kobe vesve, hogy csak Iphonet veszek, mas marka is szoba johet, kiveve a Samsung. Aki mostanaban telefont vett, az mit hasznal, milyen megbizhato markak vannak? Nem szeretnek ket ev mulva ujra telefont venni.

2016. jún. 14. 17:03
 1/7 Szirty ***** válasza:
50%

"Magának való" zárt rendszer megfelelő támogatással, háttérrel, elfogadható minőséggel, de túlárazva.

Nem dugdoshatsz bele holmiféle SD kártyákat meg USB kábeleket, hogy szabványos mass storage device-ként elérd korlátozások nélkül hogy te arra majd zenéket vagy egyéb file-okat másolsz.

Ugyanezt bluetooth-on vagy wifin át sem teheted meg olyan egyszerűen, nem kompatibilis.

Felhőkben, speciális alkalmazásokban accountokban, internet függésben kell gondolkozni, korlátozásokkal és fizetős szolgáltatásokkal bonyolítva.


Együtt lehet ezekkel élni, hiszen pluszt is ad. van aki így szereti. Szerencsére már kevésbé státusz szimbólum mint korábban.

2016. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

iPhonet használok már 5 éve. Tetszik a zárt rendszer, én nem akarom rootolgatni, eléggé összevan rakva. Nincs mikrolagg, van frissítés bőven, minden optimalizálva van.

Ezen kívül mindig elég jó áron tudok tőlük megszabadulni. Nincs az, hogy 2 év után a negyedét sem kapom az eredeti árnak.

2016. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg es pl a zeneletoltes hogy megy rajta? Most epp samsungom van es arra ez konnyen/ingyen van.
2016. jún. 14. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak jómódú vagy. Ha nem nagyon akarsz játszani,akkor a Windows Phonek is ott vannak,nekem a 16 ezres Windowsom nem fagy be. xD
2016. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

iPhone 6S-em van. Elégedett vagyok vele, de mivel még elég új telefon, ezért nem lehet megmondani, hogy meddig fogja bírni. Most így hirtelen negatívumként csak annyit tudok mondain, hogy rohadt zavaró a galéria elrendezése, de majd meglátod miért, ha végül iPhone-t veszel. :D

Kifejezetten jó telefonnak tartom, nagyon szeretem, bár még csak 4 hónapos, ennyi ideig még az előző telefonomat is szerettem. :D


Zeneletöltés iTunes-on keresztül megy a számítógépeden. Eleinte nagyon bonyolultnak tűnt nekem, sokat szenvedtem vele, de most már viszonylag könnyen megy, bele lehet jönni.

2016. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:
0%

ifon fanok pontozgatnak.. :)

Nem kell mindenen besérülni. Főleg tényeken.

2016. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolso, nem tudom kinek irtad hogy megsertodott :D Koszonom a valaszokat, meg meggondolom mi legyen. Viszont ez a zart rendszer dolog kicsit "ijeszto" :D Marmint megszoktam igy androidon hogy barmit egy perc alatt szinte barhonnan le tudok tolteni ingyen.
2016. jún. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!