Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z3 2016-ban még...

A Sony Xperia Z3 2016-ban még jó választás?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy telefont, ezt néztem ki.

Legalább 3 évig akarom még használlni.



Illetve miért vannak ekkora árkülönbségek?

[link]


Megvehetem ugyanazt a telót 85 ezerért, meg 160 ezerért is :D

Miért?


2016. jún. 14. 21:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem az árkülönbség a garanciából adódhat, egyik helyen esetleg csak eladói garancia van, máshol meg gyári, és az esetleg több év is lehet...
2016. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted/szerintetek a Z3 jó választás még 2016-ban is?
2016. jún. 15. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen jó választás és szerintem a mobilkereskedéstől vedd.
2016. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nézd meg hogy milyen véleményeket írnak róla. Z1-em volt, most meg Z5-öm van, nekem az Z1 jobban tetszett (csak azt ellopták), stabilabban működött és tovább bírta az akkuja, tehát Z3-ról nincs tapasztalatom. Ugyanakkor rosszul szerintem nem jársz vele, habár nem vagyok telefon-guru...
2016. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Z3mam van 2 éve, és semmi baja. Szerintem megérné azt venni! Mindenféleképpen a szolgáltatódtól vagy telefonostól vedd!
2016. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!