Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vásároltam egy új készülé...

Most vásároltam egy új készüléket Media Markt-ban, de lehet hogy mégsem új a készülék?

Figyelt kérdés

Vasaroltam egy uj tabletet es meg aznap letoltottem a Play Aruhazbol egy jatekot ami "Poker Magyarorszag" a neve, es a fura az volt,hogy ahogy beleptem a jatekba, nem Uj jatekoskent jelentkezett be, hanem egy masik szemelynek az adatai szerint kezdtem a jatekot 5. szinttol...

Akkor ezek szerint megsem uj a keszulek??mert valaki mar hasznalta mar ezt a tabletet es jatszott ezzel a jatekkal??

Bocsanat az ekezet miatt!!



2016. jún. 14. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem a sajat gmailodba jelentkeztel te be a play aruhazba? Mert szerintem ez tortent, es azert folytatodik onnan ahol akkor abbahagytad.
2016. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Valószínűleg egyszerűen megjegyezte a fiókod, amivel be vagy jelentkezve androidra. :)

Ha letörölsz egy játékot, törlődik az összes adat vele együtt, ergo ha nem volt eleve rátelepítve amikor vetted, nem jegyezhette meg senki eredményeit.

2016. jún. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem az én profilom, ez teljesen más valakié még fénykép is van róla!! :|
2016. jún. 15. 09:16
 4/5 anonim válasza:
Bent a Mediában ugyebár ki vannak téve a termékek, a mobilok, tabletek és laptopok is, legtöbbjük működik is épp és lehetőség van rá, hogy kipróbáld. Lehetséges, hogy valamelyik barom ott helyben, mielőtt megvásároltad volna, belépett a saját fiókjába, de elfelejtett kilépni.
2016. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem vagy tejesen biztos a dologban, vidd vissza es beszeld at veluk. Szerintem megertik majd az aggodasodat, en is aggodnek.
2016. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!