Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z5 megéri, vagy...

Sony Xperia Z5 megéri, vagy ebben a kategóriában jobb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha android akkor S7 Edge, ha iOS akkor 6S.
2016. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2016. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
A Sonynak nagyon jók a telói. A Z5 erős, szép és jó. Sokkal olcsóbb az S7-nél és gyakorlatilag ugyan azt tudja. Sőt a Sony Xperia Z5 Premium (E6853) még pár dologban oda is veri. Szóval simán megéri. Az már más kérdés, hogy kinek melyik tetszik jobban.
2016. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
A Sony-nak borzasztóak a telói, és ezt bárki alátámaszthatja aki egy kicsit is jártas a témában. Rengeteg tesztet lehet róluk találni és mindegyik negatívan vélekedik róluk. Egzaktan a Z5 nagyon lassan bootol, túlságosan melegszik (forrósodik), a hardver erős, amit a nevetségesen igénytelenül optimalizált szoftver egyáltalán nem tud kihasználni és egyáltalán nem versenyképes a konkurens gyártó zászlós készülékeivel. Ismételten jelezném, hogy érdemes teszteket és összehasonlítő videókat nézni a amiben a Z5 is bent van és a saját szemünkel meglehet bizonyosodni róla.
2016. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3

El mondanád hogy mi az amiben odaver? Erre szerintem sokan kíváncsiak.

2016. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem a tesztekre kell hallgatni. Nekem megvan már 6,5 hónapja és nekem speciel semmi gondom nincs vele, teszi a dolgát. A tesztekre nem nagyon kell hallgatni,inkább olyan emberekre kell hallgatni akik használják is a mindennapokban. Én ajánlom neked ezt a telefont,de azért körülnézhetsz más gyártónál is pl. LG G5,4, Samsung S6,7 vagy valamelyik nexus.
2016. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De az S7 edge tul drága, a sonyt meg a neten 140k ért lehet rendelni
2016. jún. 15. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg a Sonyt.
2016. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miben veri oda? Pl. kijelző felbontásban. A Z5 Premium-nak 4K-s IPS kijelzője van. De a kamerája is nagyobb felbontást tud. Valamint akinek ilyen van mind elégedett vele. + van benne FM Rádió + van benne MHL támogatás + van benne DLNA támogatás. Ennyi így hirtelen. Ja és olcsóbb. :)
2016. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ok, kijelző felbontás. A többi nem jobb. DLNA a Samuban is van. MHL támogatás is van. Az IPS nem fejlettebb mint az SAMOLED. Nézz utána előbb, mielőtt így leírod. Próbál meg DLNA-n át streamelni egy 4K-fílmet a telefonodra. kadás mentessen.

Hiába van 23MP-es kamera. attól még a Samu S7 még mindig szebb képet csinál és videót is.

[link]

Gyorsabb is a Samu, még a Prémiumnál is.

https://www.youtube.com/watch?v=XV0rL0EQz30

Tudom, az Antutu Benchmark csak egy dolog, de kétszeres eredmény azért el mond valamit.

2016. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!