Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z5 megéri, vagy...

Sony Xperia Z5 megéri, vagy ebben a kategóriában jobb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 23:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de sajna nekem az s7re nem telik, ugyh marad a z5 szerintem. azért köszönöm mindenkinek a kegítséget :)
2016. jún. 16. 23:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt értem. Természetes ha valaki az árat is nézi. De a kérdés az volt hogy van-e jobb a kategóriájában. Az S7/Edge drága. Annak megéri, akinek az nem számít. Ha számít, akkor a Z5 a jobb választás. Ezt nem is vitatom.
2016. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát számít az ár persze, csak azt elfelejtettem kiirni :)
2016. jún. 18. 17:05
 14/14 Joell ***** válasza:
a sony z szériája egénny jó....bár vannak hibái...kamera stb..minden esetre a z5 egy jo választás..még 2018 ban is.....nyilvan nem egy 100 magos csodafegyver de nem is note 9 árban van....3 giga ram a mindennapokban elég tud lenni..és a többi paraméter sem rossz
2018. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!