Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneosok! Ajanlanatok...

Iphoneosok! Ajanlanatok valami zeneletolto alkalmazast?

Figyelt kérdés

Nem iTunesos zenere gondolok

Tudjatok volt regen a Nettube, amin internet nelkul hallgathattal zenet ha elotte letoltotted:) egy ilyet szeretnek

Probaltam a PlayTubeot, MusicHDt es egyik sem jatszotta le a zenet ha kikapcsoltam a 4Gt es nem volt wifi..



2016. jún. 15. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Fizetősből van egy csomó ilyen.

Ingyenes tudtommal nincs. De mi bajod a megszokott iTunes-os módszerrel?

2016. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
iMusic
2016. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy arra lassabb zeneket rakni.. Gepre letolteni es onnan at :/ egy ideig csinaltam csak nem elonyos annak aki hamar megunja a zeneit😌
2016. jún. 15. 21:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy pedig minden zeneert fizetsz egy eurot..😏
2016. jún. 15. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj minden zenéért fizetni. Ott van például a Spotify. Havi 5 euró ugyan, de cserében több ezer zenét hallgathatsz, offline, rettentő jó minőségben is akár. (A minőség, némi tárhelyfoglalással is jár.) De van a Spotifynak is ingyenes része, de ott nem tudsz kedvedre zenét váltani, kizárólag 'véletlen lejátszásban', offline nem hallgathatod, és reklámok vannak.

Másik megoldás az Applenek a saját Apple Musicja. Az is hasonlóan működik, de ott kapsz 3 hónapnyi ingyenes próbaidőt, és aztán kell csak fizetned.

Én Spotify Prémiumot használok, nagyon megvagyok vele elégedve. :)

2016. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Apple Music, Spotify, Deezer… válassz! Mind fizetős de sokkal kényelmesebb. (Én az elsőt ajánlom, nekem is az van)
2020. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!