Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet, hogy elsőre egy kicsit...

Lehet, hogy elsőre egy kicsit furán hangzik a következő kérdés, de hogyan kell egy Samsung telefonra rátelepíteni a Blackberry bellentyűzetét?!?!

Figyelt kérdés
Kb. két éve vettem egy Blackberry Z10 okostelefont. Aztán egy pár hónapja elromlott, és már nem volt javítható. Ebből adódóan új telefonra volt szükségem. A döntésem pedig egy Samsung Galaxy Grand Neo Plus DUOS telefon mellé került. Viszont én annyira megkedveltem a Z10-em billentyűzetét, hogy valahogy a Samsung telefonomban is ötvözni szeretném.

2016. jún. 15. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell szomirítsalak de nem tudod pontosan ugyanazt a billentyűzetet rárakni. Én SwiftKey billentyűzetet használok és nekem nagyon bevált. Gyors, egyszerű. Remélem segítettem :)
2016. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui.: a play áruházbol tudod letölteni
2016. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hogy a Play Áruházból le lehet-e tölteni a BlackBerry-s billentyűzetet, és le lehet. De viszont egy gondom van vele, hogy azt írja ki: Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval. [link]
2016. jún. 16. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!