Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Win 10, vagy Android, ajánlott...

Adam1c1 kérdése:

Win 10, vagy Android, ajánlott a középkategóriás okostelefon mezőnyben, egy kezdő felhasználó számára?

Figyelt kérdés
LG optimus GT540 em volt Android rendszerrel még 2011 elején. Aztán KB egy év után, én azt elkezdtem hanyagolni, és jelenleg N97-es Nokiámat cserélném újra okostelefonra. Lumia 550 és Sony M4 közt gondolkozom. Viszont samsungon kívül bármi más is szóba jöhet, ami egyszerű, átlátható rendszerű. Facebookozni akarok csak vele, továbbá természetesen telefonálni, és sms-t írni minél könnyebben. PL az egy gomb 3 betű felosztást tudnám díjazni, ha az még mindig elérhető volna valamelyik készülékben. Sajnos meggyűlik a bajom az sms írással, és olykor képes vagyok véletlenül belépni úgy menüpontokba, vagy hívást elindítani, hogy közben csak lapozni szerettem volna. Jó volna egy készülék, ahol ilyen bakikat kisebb eséllyel követhetek el.

2016. jún. 15. 21:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!