Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldjam fel a jelmintát?

Hogyan oldjam fel a jelmintát?

Figyelt kérdés
Nos, kaptam egy Sony Xperia J-t, és le van zárva jelmintával (ki van lőve a 20 próbálkozás), Google-fiókkal, meg egy biztonsági kérdéssel, hogy "melyik a kedvenc helyem". Próbálkoztam már az Emmával (még a program se indul el), most meg a SeTool-lal akarok megpróbálkozni, de a gép nem látja a telefont, mert nem lehet az értesítési panelt lehúzni, és nem lehet konfigurálni az USB beállításokat. Ez esetben mitévő legyek? Válaszokat előre is köszönöm!

#Xperia #Sony #jelminta #feloldási segítság
2016. jún. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, akitől kaptad!
2016. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak hát az a baj, hogy kb. harmadik-negyedik "tulajtól" került hozzám. :\
2016. jún. 15. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

hard reset

de ha jól tudom a sony telefonokon nincs recovery így a sony programjával tudod

2016. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Sony oldaláról letöltöttem az Emma-t, meg a PC Companion-t, de nem indul el egyik sem. Talán a Win 10 a gondja?
2016. jún. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!