Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha leejtem a mobilom az kárt...

Ha leejtem a mobilom az kárt tesz a paneljében?

Figyelt kérdés
Ha nagyon durván leejtem pl a lépcsőről legurul vagy foci közben kiesik a zsebemből akkor a mikro chipjei kirázkódhatnak vagy emiatt lelassúlhat?

2016. jún. 16. 00:12
 1/2 anonim válasza:

Vannak ütésálló telefonok, de a legtöbb nem ilyen és hosszútávon biztosan nem tesznek neki jót. Megsérülhetnek az alkatrészei és mivel egy telefonban ezek eléggé integráltak, gyakran az egész alaplapot cserélni kell, ami annyira nem kis összeg.


Vigyázni kell rá, ha nem ütésálló, akkor védőtok + fólia. Sportolás közben rögzíteni kell, vagy hanyagolni (focira nem tudok jó megoldást).

2016. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ilyenkor vigyél egy régi gombos nokiát. Azt úgyse tudod még véletlenül se széttörni. ;)
2016. jún. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!