Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2 nem tölt nem kacsol be...

Dani50 kérdése:

Lg g2 nem tölt nem kacsol be mi a probléma?

Figyelt kérdés
üdv mindenkinek a kérdésem az lenne hogy van eggy lg g2 D802 tipusu készülékem ami nehezen kapcsolt kicsit de ezzel nem is volt gond a baj ott kezdődött hogy 37%nál kikapcsolt ezután 2 alkalommal raktam töltőre kikapcsolva és 13% ot mutatott meg azt hogy az aku tulmelegedett ezután se kép se hang uj akut kapot de semmi uj dock plussz jack aljzat flex kábelt is kapott de demmi észre vettem hogy ha töltőre rakom vagy be akarom kapcsolni kattogo sipolò hangot ad ki az alaplap (kat kat piiip) mi lehet a probléma? kérlek sevitsetek már sokat költöttem rá valahogyan magam akarom megcsinálni?

2016. jún. 16. 06:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!