Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ugy szeretnek szolgaltatot...

Ha ugy szeretnek szolgaltatot valtani hogy kozben meg lehet h az elozonel par honap vissza van a husegbol akkor az kibukik az uj szolgaltatonal a szamhordozas lekeresenel?

Figyelt kérdés
2 szammal valtanek de az egyiknel kisse elbizonytalanodtam h annal is lejart-e a huseg, ido es szerzides hijan nem tudom megkerdezni az elozo szolgaltatomat es kivancsi vagyok h most mekkorat hibaztam ha megsem jart le mindket szam husege
2016. jún. 16. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért a telefonszámot csak tudod, az alapján már megmondják van-e hűség rá. A régi szolgáltató nem fog problémázni rajta, amennyiben kifizetsz neki kis pluszpénzt. Ezt majd a végszámlával küldik.
2016. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom még tartozol nekik. Vagy arra sem emlékszel? De tutira megtanának.
2016. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!