Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Kb.40. 000 az árkategória. Vernee Thor, Alcatel OneTouch Pixi 4, Samsung galaxy grand prime, esetleg más?

Figyelt kérdés

Új okostelefont szeretnék venni, és nem tudom, hogy ebben az árkategóriában melyik a legjobb.

♦ Vernee Thor (igaz, ismeretlen márka, de midenhonnan csak pozitívat hallok róla)

♦ Alcatel OneTouch Pixi 4

♦ Samsung galaxy grand prime

♦ Illetve más hasonló árkategóriájú telefont is meghallgatok, melynek tapasztalataitok szerint jó az ár/érték aránya és maga a készülék is jól működik.


A fő szempontok, amiket nézek:

-Hardver/szoftver

-Tárhely (és ami abból felhasználható)

-Op. rendszer (Android!!)

-Kamera (első, hátsó)

-Akkumulátor

-Ár/érték aránya (ki gondolta volna?)

-Magyar nyelvű menü


Ui: nem a márkát szeretném megfizetni, még csak nem is a származást, hanem a minőséget, hosszú távon.



2016. jún. 16. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Vernee Thor, a teszt alapján jóban tűnik, a többi pedig szintén a tesztek és a leírás alapján borzalmas, egy kicsivel többért pedig ott van a Xiaomi Redmi 3
2016. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Xiaomi már 50.000, az már nem férne bele. A Vernee-be most eléggé beleszerettem, csak ha esetleg van ebben a kategoriában ennél jobb teló, kíváncsi lennék rá. :) Köszi a választ, megy a zöld kéz^^
2016. jún. 16. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
A vernne nagyon jo dontes. Nagyon jo mobilt kapsz az araert
2016. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz.
2016. jún. 17. 11:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat.
2016. jún. 22. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Nekem Samsung Galaxy Grand Primeom van,2 hónapos és én hihetetlenül megvagyok elégedve,eddigi legjobb telefonom.
2016. júl. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Szarszungal gondolom nem akarsz küszködni, tehát egyértelműen a Vernee Thor. Szerintem ne várj több válaszra, mert aki ért hozzá, meg akinek van tapasztalata a telefonnal kapcsolatban, az úgyis ezt fogja mondani. Szóval nyugodtan vedd meg, nem fogsz csalódni benne.
2016. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat. :) igen, samsunggal vannak rossz tapasztalataim magamnak is. A Vernee mellett döntöttem. ^^
2016. júl. 13. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:
És jól jártál vele?
2016. dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!