Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone olcsóbb?

Melyik iPhone olcsóbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig mindig Samsung telefont használtam. Kb. 2 és fél évig volt Samsung Galaxy Fame telefonom. Már az elején láttam, hogy gondok vannak vele, tök sokat kellett várni mire végre beadott egy alkalmazást. Viszont nem akartam negint pénzt költeni, úgy hogy 2 és félig küszködtem vele. Aztán tavaly októberben elromlott. Elvittük szerelőhöz, azt mondták, hogy ez kuka, új telefont kell venni. Decemberben új telefont kaptam. Gondoltam adok még egy esélyt a Samsungnak. A választásom végül a Samsung Galaxy Core Prime-ra esett. Nem hittem azoknak, akik azt állították, hogy elég pár hónap és eléggé lassú lesz. Így is van. Lassan fél éve használom és kezd lassulni. Kicsit nehézkésen jönnek be az alkalmazások és előfordult nem sokszor, 1x-2x hogy lefagyott.

Nem tudom meddig lesz jó és hogy mikor veszek új telefont, de legközelebb az iPhone-t szeretném kipróbálni. Akik értenek hozzá vagy iPhone-t használnak azoktól kérdezném, hogy melyik az az iPhone, amelyik százezer forint alatt van? És hogy megéri-e azt venni?

Nem szeretnék használtat, de tudom hogy új készülék nem valami olcsó. Ha nem találok olyan új készüléket, ami nem olyan drága, akkor lehet hogy használtra adom a fejem.



2016. jún. 16. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez lenne az első Apple készüléked, én az iPhone SE-t ajánlom, ami kellemes méretű, hasonlít az 5S-re, de nagyon erős telefon, vetekszik a 6-os modellekkel. Most 160 ezer forint körül van az ára, de az iPhone 7 szeptemberi bemutatása majd boltokba kerülése után biztosan lentebb megy majd ennek is az ára. Egyébként lehet, hogy még 5S-t is lehet kapni független webshopokban, véleményem szerint az is egy jó telefon.

100 ezer forint alatt sajnos nem találsz ilyen készüléket, de abszolút megéri az árát. Sokkal erősebb, mint a Samsung, amit használsz és használtál, nagyon gyorsan működik és esztétikailag, vizuális értékekben is nagyon ott van. Én személy szerint nem vennék használt telefont, inkább gyűjtögetnék rá még egy kicsit. Az SE mindenképpen megfontolandó.

2016. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gondolkodom rajta. :)

Ezen én is gondolkodtam már, hogy majd idővel valamivel lejjebb megy az ára, hiszen nagy az érdekeltség az iPhone-ok irányába, biztos hogy a gyártó még egy jó pár készüléket piacra fog dobni.

A napokban nézten egy iPhone 4-et a neten, ami 50-60 ezer körül volt, pedig annak idején milyen drága volt az is.

Amíg birom addig használom a kis Samsung Galaxy Core Prime-omat, ha eljön az idő egy új telefon vásárlása akkor majd meglátjuk, hogy mi lesz. :)

2016. jún. 16. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

+1 iPhone SE


Ha igazán jó telefont akarsz, és gondtalan éveket (kb. 4-ig biztosan hazsnálható marad) akkor sajnos muszáj lesz több pénzt kiadnod. Az iPhone SE nagyon jó telefon, abszolút megéri az árát, nekem is SE-m van!

2016. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy már a 4s is zavaróan lassú, tehát nem éri meg megvenni a ilyen nagyon régi iPhonokat, akármilyen olcsó is!
2016. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Melyik iPhone olcsóbb?


A tönkrement vagy a lopott. :D

2016. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a régiek borzalmas lassúak, azért nem mindegy, hogy négy-öt évvel ezelőtt dobták őket piacra vagy a múlt hónapban. Az SE tényleg nagyon jó választás, különösen a keret szűkösségét nézve - egyébként még lehet jobban jársz vele mint egy hiperszuper 6-ossal, a technika ebben is ugyanaz, de nincsenek rajta felesleges funkciók.
2016. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mediaban egy százas most pont a független új 5S, nézd meg
2016. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Emagon is 100 ezer az 5s, szintén függetlenül. Ha újat akarsz akkor ez a legolcsóbb (esetleg 5c, de annak a tudása csak az 5-össel van egy szinten).

Vagy tényleg áldozz rá többet és akkor SE.

2016. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!