Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki elmagyarázná? ( Iphone)

Valaki elmagyarázná? ( Iphone)

Figyelt kérdés
Jövő hónapban veszek egy Iphone 6S-t, ez lesz életem első apple terméke. Mivel maga a 6S is drága, nem 64 gigásat, csak 16 gigásat veszek. Van ezen olyan alkalmazás, akár ingyenes akár fizetős ami biztosít nekem online háttértárat? Amire tudom pakolni a zenéket, képeket, videókat? Előre is köszönöm a választ
2016. jún. 16. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok iphone felhasználó de szerintem igen van. Appstoreban keress rá majd ha meglesz pl: onedrive vagy skydrive. Itt van a onedrive: [link]
2016. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felhő tárhelyek: iCloud, Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, stb...


Google Play Music: zenelejátszó, ehhez tartozik egy felhő tárhely, amelyre ingyen feltölthetsz számítógépről mp3 fájlokat, majd bárhol eléred, stream, vagy előre offline lementettként a zenéket. Tartozik hozzá rendes zeneszokgáltatás is, ami viszint havidíjas.


Plex: számítógépedre letöltőtt filmeket, mp3-akat streamelheted bármely eszközön, alap fiók esetén csak a mobil alkalmazást kell egyszer megvásárolni (kb. 1500ft).


fizetős stream zeneszolgáltatók: Spotify, Apple Music, Google Play Zene, Tidal, stb...

2016. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Csak egy tanacs: 16gigan nehezen lehet elferni
2016. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a fotóidat, videóidat is tárolhatod felhőben, pl. Google Fotók, vagy Dropbox. Ezekhez nagyon okos galéria (képnézegető, rendszerező) is tartozik.
2016. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik ilyen, mint már írták is, de szerintem megéri a 64 giga azt a plusz 30 ezret.

Nekem is 6S-em van, de ha már kiadtam ennyi pénzt telefonért, akkor szerintem jogos az az elvárásom, hogy ne kelljen havonta nézegetnem, hogy mit tudnék kitörölni, hogy letudjak tölteni egy alkalmazást vagy tudjak lőni egy képet...

2016. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még egy új nekem. Eddig Samsung Galaxy S szériáim voltak, és a 32gb memóriakártya miatt nem volt hasonló gond.

Természetesen ha nem megoldható akkor 64Gb lesz, de számolgattam is és az 50gb icloud is jobban megérné, kérdés: ide zenéket is lehet felrakni?

2016. jún. 16. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jövőhónapban veszek 6s-t :) én 64gb-osat :)
2016. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!