Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Oneplus -tól rendelek...

Ha a Oneplus -tól rendelek telefont kell fizetni áfát és vámot pluszba?

Figyelt kérdés
Egy Oneplus X et szeretnék rendelni (ugye az a honlapon 75000 ft a kiszállítás ingyenes).Több oldalon is olvastam hogy ilyen értékű csomag mellett ami az EU n kivülről érkezik Vámot és 27% áfát kell fizetni.Ez nincs máshogy Ez esetben sem? Vagy az ár már tartalmaz ÁFÁt?Vagy a Oneplus EUn belüli székhelyről küldi a csomagot?

2016. jún. 18. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A vámot és az áfát átválalják. Neked csak a 75k-t kell fizetned

2016. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosítok.

A vámot átválalják, az tuti. Az áfa nincs benne azárában? Mert szerintem a 75ezer az áfával van.

2016. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NaLaci válasza:

EU-s raktárból küldik, tehát 75.990 bruttó. EU model, s így van benne LTE B20 (800 MHz).

Jó kis teló, Én is ezt tervezem venni következő telónak, főleg a mérete miatt/nem egy péklapát/ és az európai 4G frekvenciák miatt!

2016. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 18. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:

3

2 raktárból küldhetik, az angolból vagy ázsiából valahonnan. De ez nekünk tök mi degy, mert ugyis az eusak küldik+ ha ázsiából jön, akkor ugyis átvállalják a vámot (a mobilarénán az 1+3 fórumán olvastam, ha érdekel valakit)

2016. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit kell fizetni, amennyi az oldalon ki van írva, semmi plusz nem jön rá. Az enyém annó Anglián keresztül jött, de ez technikai jellegű részletkérdés, nem kell vele foglalkoznod.
2016. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy pár hónapja én is feltettem egy tök ugyanilyen kérdést, ott valaki mindenki azt írta, hogy kell fizetni vámot és áfát is. Na de legalább mostmár ezt is tudom. :)
2016. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!