Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót érdemes venni? L

Milyen telót érdemes venni? L

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy "telób*zi", ha volt is drágábbra pénzem, nem vettem meg, mert úgy voltam vele, hogy a telefon telefonálásra való, tökéletes egy egyszerűbb is, azaz nem a legmárkásabb.


Jelenleg Lenovót használok. Rengeteget ejtettem, mikor hová, de strapás. A mikrifonjával van valami hiba, de elmegy. Viszont a kamerájával nem nagyon vagyok kibékülne.


Nem tükrös, pózolós képeket készítek meg ilyenek, de használom. Főleg nyáron, kirándulás, nyaralás stb. Jó, ott a fényképezőgép, tudom. DE jó lenne azért a jobb kamerás teló mégis egyszerűbb.


A samsungoktól ódzkodom, sok rosszat hallok róla. A Sony jó, a kamera is minőségibb. Iphone-ok?


Mit ajánlotok? Ha veszek, normálist szeretnék, mert nem nagyon akarom/szokásom cserélgetni.


Sony m5? Egyéb?


2016. jún. 18. 16:02
1 2
 1/14 Trevor. ***** válasza:
Írj egy árat és hogy mire szeretnéd használni telefonáláson kívül leginkább. Nem rossz a Samsung, csak a Touchwiz eléggé megtudja fogni, illetve ár-értékben nem a legjobb. iPhone-t én biztos nem vennék, de ebbe most nem mennék bele.
2016. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

100 ezret. Többet nem szeretnék.

Jó kamera. Legyen gyors. Nem csinálok rajta semmi extrát.

2016. jún. 18. 16:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

100.000 Ft-ért eléggé jó telefonokat lehet kapni. Most a Meizu MX5 is elérhető ennyi árért

[link]

Én korábban, MX3-at használtam és nagyon jó képeket készített.

Egyedül csak a FM rádió nincs bennük és a MX szériában a tárhely sem bővíthető (bár Pendrive-t is felismer [lehet kapni microUSB csatlakoztatásút, de OTG kábellel is rá lehet csatlakoztatni]).

Maga a Meizu készülékek is el vannak látva nyomkövetővel, de ha akarod, tölthetsz le te is külön.

2016. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
# 3 Köszönöm, :)) de egyáltalán nem ismerem ezt a márkát.
2016. jún. 18. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennyiert aG4 a legjobb
2016. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A kínai márkák, nagyon törnek előre és a Meizu is köztük van.

Magyar nyelven is olvashatóak tesztek, pl. ez is:

[link]

Igen, nem ezévi modell, de még mindig jó telefon.

2016. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Iphone 5s 100-ezerbe kerül egy új :)
2016. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na remek. Ahány embert megkérdezek, annyi márkát, illetve típust, majd ellenérvet kapok. :D
2016. jún. 18. 20:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mellékes: jellemző rám az, hogy véletlenül elejtem... Tudom, felnőtt vagyok, vigyázzak rá. Csakhogy ez nem mindig a vigyázáson múlik. xD Az Iphone erre kifejezetten érzékeny, nem?
2016. jún. 18. 20:36
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél Nokia/Microsoft Lumia telefont ezek strapabíróbak akkumulátorban (nem olyan hamar használódnak el) és ezeknek a legjobb a kamerája (és rendszer se lassul úgy mit az androidoknál).
2016. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!