Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tehetnétek milyen luxusautó...

Ha tehetnétek milyen luxusautót vennétek?

Figyelt kérdés
a válasz adott olyat léci ne írjatok hogy másra költenétek a pénzt vagy ilyesmit kort és nemet is írjatok előre is köszönöm :)

2012. jún. 29. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Drágábbat: Koenigsegg agera!

Olcsóbbat: BMW M3 Cabrio

2012. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem egy Maserati Quattroporte kéne..


merci, audi, bmw túl snassz és nem is igazán luxuskategória, rollsroyce, bentley pedig túl kirívó.

2012. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2012-es Bentley Continental GT-t gyémántfekete színben és full fekete bőrbelsővel, lesötétitett ablakokkal és nagy felnikkel.
2012. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A Lexus luxus? mert én azt... annál durvábbat nem mernék, ezekre a jó magyar utakra :D
2012. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát nézzük csak...


Egy szép Ferrarit még is csak vennék, mondjuk egy 458 Spidert, vagy egy Enzo-t, de szerintem emellett lenne egy klassz 50-es, 60-as kora 70-es amerikai autó gyűjteményem :)

Bel Air, 69-es Mustang, chevrolet trucks-ok, Chevrolet Chevelle stb ;)

2012. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
[link] ;D
2012. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Audi R8 megpöckölve ;)
2012. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A Koenigsegg, BMW M3 meg a Ferrari mióta számítanak luxusautónak? Ezek sportautók, még ha az emberek alaptalanul a luxussal is kötik őket össze...
2012. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha benzinre is végtelen lóvém lenne, akkor valami klasszikus amcsi verdát vennék. Cadillac Eldorado, hasonlók.


ez nem luxusautó, de nagyon stílusos, megnézik a népek. gondolom vezetni is élmény. természetesen bőrülés az alap :) úgy az igazi

2012. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

talán egy Maserati Quattroporte vagy egy Jaguar xj.

amúgy a mai sportautókat szerintem nyugodtan mondhatjuk valamennyire luxusautónak is. pl. megnézünk egy régi sportautót nem igazán volt bennük semmi extra. egy nagyon jó motor és futómű volt az autóban de más nemagyon némelyikben még rádió sem. mára viszont az embereknek egyszerre kell minden (puha, kényelmes bőrülés, navigáció, méregdrága hifirendszer, mindenféle vezetési asszisztens, de mellé legyen villámgyors is)

2012. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!