Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S6, vagy S7?

Samsung S6, vagy S7?

Figyelt kérdés
Szeretnék váltani telefont, jelenleg iPhone 6-om van, de unom. Kíváncsi vagyok köztetek ki használ S6/S7-et és mi a személyes tapasztalata?

2016. jún. 19. 14:13
 1/3 anonim válasza:
S7. Az új mindig csak egyre jobb es jobb lesz, nyilván azt célszerűbb megvenni, ha telik rá. Gyorsan merül, de ez minden jó okostelefonra igaz ha rendesen használod, nem csak telefonálsz. Szerintem megéri. Remélem hasznos voltam.
2016. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trevor. ***** válasza:

Jó neked, hogy tudsz telefont cserélni csak azért, mert megunod a mostanit...

S7 jobban megéri. Eddig S7-et csak MediaMarkt-ban fogtam kézben és használtam kb. negyed órát, de pozitív benyomást keltett, gyönyörű éles kijelző, kényelmes fogás és a sebessége is több mint elegendő.

2016. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
S7. az apple termékeket nem igazán lehet kihasználni. Szerintem iphont csak akkor érdemes beszerezni, ha van hozzá Ipaded és apple TV-d. akkor van értelme h szinkronizáld az adatokat meg ilyenek. Kamerájukat össze sem tudod hasonlítani. Nézz youtubon összehasonlító videókat. Amíg iPhone-d van nem veszed észre milyen rossz a kamerája, csak ha mellé megnézed h az S7-nek milyen :))) S7-edget ajánlom
2016. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!