Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a feloldási...

Elfelejtettem a feloldási mintámat, ezért a "elfelejtett minta" opciónál a felh. Nevet és jelszót kéri, de mivel nem vagyok wifihez csatlakozni, nem fogadja el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
olvastam, hogy ilyenkor hard resetelni kéne, csak attól tartok (és egyben ez is lenne a kérdésem), hogy így eltűnik minden adat (névjegyzék, képek..) a telefonomról. Igaz ez?

2016. jún. 19. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz ez?"

Persze. De amiről nincs rendszeres mentésed, az nem is volt túlzottan fontos. Miért nem szinkronizálod ezeket az adatokat?

2016. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz, és nem, nincs más megoldás
2016. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
De van. Google-n keresztül van erre mód. Neten keress rá.
2016. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nics, utsó nincs képbe xd
2016. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, akkor nincs szerinted, de van egyébként hidd el, én is csináltam már ilyet, direkt erre találták ki, csak a lényeg az, hogy wifin legyél rajta.
2016. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írja a kérdésben, hogy nincs wifin, innentől a valszod is felesleges volt.
2016. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

És akkor mi van? Akkor most tapsikolhatsz, hogy milyen ügyes voltál, észrevetted, hajrá.

Általában a mintánál egy jelszót is meg kell adni, hogy ha párszor rosszul rajzolod le, akkor azzal fel tudod oldani. Annyi biztonsági megoldás van, hogy egyiknek jónak kell lennie. Aki meg mindent elfelejt, az szenved, mert reset és kész, más megoldás nincs.

2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!