Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon rendelés, csere...

Telefon rendelés, csere várakoztatás, sz! Vatás, késés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Emberek/gyerekek. 3-án rendeltem 1 Sams Galaxy J1 Duo [2015] Sim kártyás dupla kamerás [hátsó5, selfie2mp-es] fekete telefont 1 internetes webáruháztól. [Nevet nem mondok].

3-án [Pénteken] jött 2 email amiben az van h sikeres a rendelés, a másik megha a rendelés komoly vis téll azt akarom megrendelni amit akk erre a linkre [blablabla] kattintva rendezhetem a fizetést/szállítást 1ebeket..

6-án [Hétfőn] jött az Email h átadták a telót a(z) [XY] futárszolgálatnak ésh 7ikén [Kedden megisjön a csomag]

Kaptam a futárszolgálattól 2 ütenetet amiben azvolt h hnap 7edikén ekkor jön kb 1 órával előtte szólnak majd.

A másikmeg h kb mikor van itt. Utána 2 hívást h: 1 órárnyira van és utána megh kb 15 perc múlva lesz itt. Megisjött a teló nagyonjól működött 8áig. Míg a teló hátsó vis nem selfie lencséjén lett 1 pötty ami kiégésre, sérülésre/gyári hibára utal. Ami ugye videón és fotón is látszik. Megtekinthető link a regény alatt lesz: [Igaziból a telefon elején volt az a védőfólia meg a kameráján amit leszedtem mer le lehet szedni. De ha nem lehetne a kameráról leszedni akk nem úgy rakták volna rá h leszedhető legyen.. Iderakok majd 1 linket a fórumról ahol írtak is róla. [Hha bepálik a fólia akk mivan és lelehet szedni arról si volt szó aszem] BÁr sztem nem én vagyok a hibás ezügyben de lehet hülyeséget csináltam.][1-2 fotó lett vele készítve a napsütésről/égboltról. Nekem ez szokásom. Ilyen képeket csinálni háttérnek borítónak stb.] 9-edikén beszéltem is az áruházzal h sz*r a készülék ésh cseréljék ki: oké azt mondta h Csütörzökre [16odikára] ki kell érnie az autónak max. H a telót kicseréljék. [Bár ez úgymegy h elviszi az autó a cserélésre szántat, beérkezik a raktárba és utána azonnal küldenek 1 újat helyette. Igen szívás eléggé. Főleg h 0-24 itthon kell legyek mer bármikor azaz [08-19-20ig hozhatják]. Eljön a Kedd vis 14edike rákérdezek h a mikor jön a futár kb mer csak nem utcsó nap csütörtökön jön. Hátde ja max csütörtök mondom jólvan várunk . Csütörtök a 16-ikán nemjött. Felhívtam őket: Azt mondták h csak aznap Csütörtök küldték ki ésh ma Csütörtökön ésv max Pénteken 21-edikén érkezhet. BÁr Pénteken sem jött. Megkérdeztem őket megint őket, ezúttal zárás előtt fél órával h mivan. Háth Csütörtökön lett kiküldve: Hétfőre, max Keddre [21edikére érhet ide] Most Vasárnap van és többmint 10 ki b:cseszett napja várok h vigyék el a telót h végre hozhassák az újat h mi legyen. Éjjel nappal nézem az GMAil-t, SmS-t de semmi. Most várok Keddig. Azt utána nem tudom az a tervem h elmondom h már 10 napja tűkön ülve várok és éjjel nappal szivatva vagyok és v fizessék vissza a pénzt v feljelentést teszek illetve beszélnék 1-2 nagyobb főnökkel esetleg panaszküny. Most nem bekeményíteni akarok meg erősködni de azért 33200ft az azért valami meg a becsület h szivatva vagyok összevissza, meg nem ülhetek itthon egész évben rájuk várva. Amúgy sem a Mikulást, a Télapót meg a Húsvéti nyuszit várom [bár már nem vagyok gyerek] hanem a pénzért rendelt telómat de annak is csak azt h elvigyék, még a telefont amit elküldtek volna még az sincs elküldve nekem. [A jobbik, ami nem hibás] Szóval csak szeretnék itt kérni 1-2 tanácsot h mit tegyek [igen ismeretlen noname emberektől] mielőtt még valami ostobaságba belevágok. Az üzenetek nincsenek meg mert örültem h megvan a teló és mondom felesleges megtartani őket csak nemfog tönkremenni ás töröltem őket. 1 papír megvan ami a csomag megérkeztekor jött amin a cég neve, helye és az én címem, nevem, telefon számom van rajta amit megadtam. Meg 1 csomó szám. Gondolom, rendelés, termék stb.. [Annyi még h oké nem én vagyok az 1etlen 1 ember a földön meg sok a megrendelés de ha 1 kaki terméket küldtek akkor cseréljék ki is ne sunnyogjanak meg szi vassanak.]

Jaigen: ha valaki már elolvassa ezt akkor ne az legyen h jaj elnem olvasom mer' hosszú meg ilyenek meg ne engem fikázzon a videómat meg ahogy beszélek benne hanem h van rajta 1 Istenverte pötty. Meghamár szakértő ha van itt olyan akkor mondja meg mi baja lehet. Köszi

link: [azacím]

https://www.youtube.com/watch?v=QgKZ9e56YOw



2016. jún. 19. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt a fórum szerű [ha nemtudsz angolul akk jobbklikk és weboldal fordítása Magyarra]

[link]

2016. jún. 19. 22:13
 2/4 A kérdező kommentje:

Másik fórum: elég hasonló a helyzet

[link]

2016. jún. 19. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem veszünk GSM-be telefont, csak megbízható helyről.
2016. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez 1 konkrét webáeuház.
2016. jún. 20. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!