Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont éri meg...

Melyik telefont éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

Ez a kettő telefon nagyon tetszik, csak nem tudom, hogy melyiket éri meg jobban megvenni.

Huawei P8 Lite vagy Huawei P9 Lite

Azt is leírhatjátok, hogy melyik miben jó és miben rossz, vagy ajánlhattok jobb telefont is, ami árban hasonló ezekhez.:)



2016. jún. 20. 10:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a Huawei P9 Lite-ot vegyed, hamár egyszer az az újabb meg minden. Én mondjuk majd most akarok venni P9-et, de ahogy elnéztem a Lite-ot, jobban megéri mint a P8 Lite
2016. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

P9 Lite értelemszerűen mindenben jobb, de 25 ezerrel drágább is, ezt pedig neked kell tudni, hogy ez megéri-e.


Amúgy mindkettő előnye a Huawei márka, vagyis hivatalos magyar garancia 2 éven keresztül; támogatják a B20-at (vagyis az ország lefedett területein lesz 4G, ez a többi kínai telefonra nem feltétlenül igaz); teljes magyar nyelv van; és ezek mellett egy alapjáraton hatalmas és megbízható márkáról van szó.

A hátrány is szintén itt van: a Huawei chipsetjei kicsit mindig elmaradoznak a hasonló Snapdragon megoldások mellett, és a telefon nem sima Androidot futtat, hanem afölött még EMUI-t is. (A Nexus telefonokon kívül ez szinte mindig így van, tehát ez önmagában nem hátrány, de az EMUI egy kifejezetten nehéz felület, ami beleszól a hatékonyságba és gyorsaságba.)


Szóval összességében P9 Lite-ot kicsit drágállom, P8 Lite-nak már szépen beállt az ára, viszont az már egy 1 éves telefon.


Hasonló árban a Honor 7 Lite-ot ajánlanám, mert az ára a kettő között helyezkedik el (edigital: 80ezer), viszont gyakorlatilag ugyanaz, mint a Huawei P9 Lite, mivel ugyanaz a cég gyártja (a Honor a Huawei almárkája). Június 23-án jelenik meg itthon.


Amúgy Xiaomi Redmi Note 3 Pro messze a legjobb ajánlat ebben az árkategóriában, vagy esetleg a Lenovo ZUK Z1, de ezeket csak akkor ajánlom, ha B20 hiány és magyar támogatottság hiánya nem zavar.

2016. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!