Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsem a telefonomr...

Hogyan telepítsem a telefonomra a messengert?

Figyelt kérdés
Azóta csak a nagygépen tudom az üzeneteimet megnézni,és se az e mail címemet,se a jelszavamat nem fogadja el a gép.Tiszta ideg vagyok,most mit csináljak?

2016. jún. 20. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Összevissza írtad le. Most mi a probléma?
2016. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mégegyszer:Amikor meg szeretném nézni az üzeneteimet a facén,azt írja,hogy telepítsem a messengert,mert csak ettől fogva azon keresztül tudom megnézni.De hogyan?Kéri a felhasználói nevemet,de nem ismeri fel,legalább is azt írja ki,meg a jelszó sem megfelelő.Pedig én eddig mindíg azokat használtam, és eddig semmi gond nem volt vele,amig ezt a hülye messengert be nem vezették.Miért kellett,ennyire unatkoztak?
2016. jún. 20. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Aha értem. Nem kötelező telepíteni én sem raktam fel. Ha picit lejjeb görgetsz ott lehet van olyan hogy mégsem vagy kihagyás vagy ha fentebb görgetsz van egy halvány x.

Huncutok hogy nehogy meglásd és telepísd. Ha nem találsz semmi ilyet lépj ki és lépj be újra ha akkor is kéri hogy telepísd használj másik böngyészőt. Nem tudom minek erőltetik ezt annyira ha egyszer kell valakinek úgy is leszedi.

2016. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy most már az a halvány x sincs ott,az is eltünt.Azért köszi,hogy próbáltál segíteni!
2016. jún. 21. 18:57
 5/7 Boda Gergő ***** válasza:
Bemész a telefonon az áruházba és letöltöd, tök ingyért. Nehéz volt? Nem? Akkor?
2016. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta se tudom telepîteni ès a facebook üzeneteimet sem tudom megn3zni :(
2016. júl. 19. 03:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szedj le egy böngészőt. Nekem az opera van fent nincs vele bajom. A gyári böngyésző viszont nekem sem engedi megnézni az üziket mert egyből telepíteni azt a szart. Úgy hogy operat használok.
2016. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!