Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltanátok? Djuice-ra érdemes...

Váltanátok? Djuice-ra érdemes váltani? Milyen esetleges kedvezmények vannak ott?

Figyelt kérdés
Értem kedvezmények alatt pl: t-mobilnál van ez a családbarát... pannonnál szintén van hasonló... vodkánál is ha jól tudom... Djuice-nál van olyan, hogy D.-s ingyen hív D.-st?
2010. ápr. 13. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A djuice a pannon gyereke, nem egy újabb szolgáltató. A pannonhoz tartozik. A 26 éven aluliakat célozza meg, de van ajánlata az idősebbek számára is.


A djuice átalakult idén áprilisban, és az új tarifák kizárólag a 26 éven aluliak számára érhetők el, valamint megszűnt néhány korábbi kedvezmény.

A régi djuice azonban továbbra is él, és a korábbi kedvezmények a régi tarifacsomagokhoz továbbra is elérhetők.


A pannon családi csomagja érvényes minden pannonosra, legyen az praktikumos, djuice-os, számlás vagy kártyás. Korlátlan beszélgetést biztosít egy hónapra 930 Ft-ért.


A vodafone családi kedvezménye csak számlás előfizetők számára érhető el, és meghatározott idejű beszélgetést biztosít havi 690 Ft-ért.


Nem vagyok ügyfélszolgálatos, csak naprakész próbálok lenni.

Remélem, tudtam segíteni.

2010. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak 1 kis helyesbítés :D

A Djuice ki fog válni a Pannonból és külön szolgáltató lesz mely a fiatalokat (14-26 éveseket) célozza:D

A Pannon át fog alakulni Telenorrá..


Én szerintem váltok, mert a pannonnak igen sz*r tarifái vannak..

Djuice-nál van olyan h Myvip Ezzel 0ftért hívhatod myvip ismerőseidet,

Számlás 20: 20Ft-os percdíj, havi 2500ft lebeszélhető és le smsm-ezhető.

Számlás 29: 29ft-os percdíj, nincs havi fix összeg amit be kell fizetni:D


Én szerintem számlás 20-ra váltok mert elég sokat sms-ezek és beszélek.

Remélem segítettem, üdv :

Ice;) (15/f)

2010. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Még annyi kérdésem lenne: A myvipes rész egy "kedvezménycsomag"? (Mint pl tmobilnál családbarát, stbstb) Vagy egy választható tarifacsomag? (ha ez, akkor kártyás, vagy számlás?)


Előre is köszönöm!

2010. ápr. 14. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ide levan irva minden:)

Innen körbe is tudsz nézni:D

Soksikert!

Ice;)

2010. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem az a legdurvább a Djuiceban, hogy ha kihasználod a ruhakedvezményeket és telefonálsz, akkor lehet, hogy több pénz marad a zsebedben, mintha nem is lenne telefonod, csak ruhát vennél... ha ez nem kedvemény, akkor mi? :D


Példul: sprinfild: 10000-ért vásárolsz, 2000 kedvezmény, 8000et költesz

ha 1000 a telószámlád, akkor szumma 9000et költesz.


ha nem Djuiceos lennél, 10000 lett volna a springfild számla, és nem telefonálsz el 1000-et... hoppá!

2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!