Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális ha bekapcsoláskor...

Az normális ha bekapcsoláskor az android 3-4 percet az "alkalmazások optimalizálása"-val van elfoglalva?

Figyelt kérdés
Ilyenkor addig semmit nem tölt be, amíg a telefonon lévő összes appot át nem nézte. Viszont nem túl felhasználóbarát megoldás, hogy hosszú percekig tart a bootidő.

2016. jún. 22. 06:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem normális. Kivéve talán ha full tele van a telefonod és valami kínai gagyi.
2016. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De az.

Ha zavar, kapcsold ki.

2016. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wadmalac ***** válasza:

MINDEN bekapcsoláskor?

Mert frissítés után normális, full wipe vagy cache törlés utáni indításnál normális, de nem szabadna minden indításkor így viselkednie.

Teló típus, rom verzió, build szám?

2016. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lenovo P1m típusú telefonról van szó. Nem minden alkalommal csinálja, valamikor csak annyit ír ki, hogy android indítása. Ez 10-15 mp-nél mem tart tovább. Nem sok appot használok, sőt azok a gyári alkalmazások amelyekre nincs szükségem, le vannak tiltva. Semmilyen frissítést nem végeztem.
2016. jún. 22. 11:14
 5/13 Wadmalac ***** válasza:

"Semmilyen frissítést nem végeztem."

Hát lehet, hogy te nem, de a Google Play meg a teló saját system app frissítője csinálja. Ebből szerintem a play-es nem szól bele a dologba, de a rendszerappok egyenkénti frissítése igen.

2016. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nekem is ezt csinálja a telefonom.

Utálom!

2017. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:
Nem kell azt állandóan kikapcsolgatni. Heti egy újraindítás jócskán elég, akkor meg ki lehet bírni azt az 1-2 percet.
2018. jan. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én is ezzel kínlódok és sajnos nem 1-2 perc, hanem sokkal hosszabb 5-6 perc is van.

Írják, hogy ki kell kapcsolni! Ok., de hogyan??? Erre még sehol nem kaptam választ. A telefon: Doogee X5

2018. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mila6452 válasza:

Nexus 10-n nálam is ugyanez a probléma: MINDEN bekapcsoláskor elszöszöl 25-30 percet (!) (ez durván sok) mire 118 alkalmazást leoptimalizál.

Sehol sem találom rá a megoldást :( :( :(


(Android 5.1.1) Ahogy elnézem a hozzászólásokat ez nem vas függő és nem is Android verzió függő. Melyik alkalmazás felelős ezért?

2018. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen problémája van, annak engedélyezve van az energiatakarékosság.
2018. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!