Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 hátlap mennyire...

Samsung S7 hátlap mennyire ujjlenyomatgyűjtő?

Figyelt kérdés
Samsung S7 tulajok tapasztalataira vagyok kíváncsi azzal kapcsolatban, mennyire gyűjti az ujjlenyomatokat a hátlap. Egyéb negatív tapasztalatok, pl. melegedés, szintén érdekelnek. Kérem, hogy csak olyan írjon, akinek már volt a kezében :)

2016. jún. 22. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon
2016. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt, van. Mivel nem egy alumínium hátlap, aminek a felülete matt, egyértelmű hogy látszanak az ujjlenyomatok. Nem jobban mint más üvegfelületen. Amúgy is érdemes tokban tartani, mert eléggé csúszik a felülete. Más negatívum nincs. A melegedés mindig határérték alatt marad. Több órás VR alatt sem melegedett túl.
2016. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ujjlenyomat okát nekem nagyon gyűjti, viszont nem tudtam eddig felforralni nagyon semmivel.
2016. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Nano technológiás ablak biszbaszal tisztítom és napokig nem marad ujjlenyomat rajta. Utána is könnyel letörölhető.
2016. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, bár én S7 Edge tulajdonos vagyok. A hátlap ujjlenyomat-mágnes, de a kijelző se jobb ebből a szempontból. Nem, nem melegedős.


Tokot mindenképp tegyél rá, az üveg hátlap miatt... Meg a csúszósság miatt.

2016. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!