Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 720*1280. as kijelző hány...

720*1280. as kijelző hány mm*mm? Lumia 550. Jó teló ez vagy maradjak a 8.1nél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A 720*1280 a pixelek szamat jelzik de ha beirod a googlebe h hany centis ez a mobil rogton kidobja. Kulonben nem erimeg megvenni mert a wp nak mar annyi 30ert en a doogee x5prot ajanlom inkabb.
2016. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 550 van, nincsenek olyan alkalmazások, játékok, messenger funkciók se mint androidon és ios-en, youtube csak böngészőben van.A billentyűzetről hiányzik az ő és ü betű.Emellett nagyon gyors és egyszerű kezelni. Ha ezeket megszoktad, akkor nyugodtan válts. Kedves első válaszoló! Mégis miért "jártak le" a windows phone -ok? Használtál már wp-t egyátalán???
2016. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A microsoft kihatral a wp mogul.
2016. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudsz erre hiteles "bizonyítékot"?
2016. jún. 22. 19:49
 5/9 A kérdező kommentje:

"A 720*1280 a pixelek szamat jelzik de ha beirod a googlebe h hany centis ez a mobil rogton kidobja. Kulonben nem erimeg megvenni mert a wp nak mar annyi 30ert en a doogee x5prot ajanlom inkabb."

Épp azt nem tudom, hogy hány centis, ezért kérdezem.

X5? Valahol megveszem. Kétszer elküldöm szervizbe saját költségen jó pár hétig ott van. Egy év után meg nincs rá garancia. Beszélgetés hang kuka. Kamera szintén. Alap dolgokr alehet jobb a lumia.

2016. jún. 22. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:

720x1280-ból nem lehet meghatározni a kijelző méreteit, mert amit leírtál az a kijelzőnek a felbontása, az teljesen más dolog, semmi közük egymáshoz!

Ha magának a telefonnak a méreteire vagy kíváncsi, azt akármelyik adatlapon megtalálod, illetve a kijelző átmérője is ott van coll-ban (").

1" = 25,4 mm. De ha konkrétan a kijelző széleinek hosszára vagy kíváncsi, akkor miért kérdezed itt? Egyszerűen mérd meg! Ha viszont nincs ilyen telefonod, akkor neten keress egy méretarányos képet róla, és azon mérd meg!

2016. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mihez méretarányos?
2016. jún. 22. 21:58
 8/9 anonim válasza:

Nekem is 550-em van, és imádom ezt a telefont. Szerintem tökéletes választás :D

Egyébként 4,7 colos :D

2016. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom, nem vagy egy IQ-bajnok! :D "Mihez méretarányos?" Természetesen a valósághoz!
2016. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!