Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vélemények?

IPhone SE vélemények?

Figyelt kérdés
A kijelző mérete nem túl kicsi? Most egy 4.5 colos telefonom van.

2016. jún. 18. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
faszt kicsi
2016. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki a nagy telefonokat szereti annak kicsi. Aki meg a kis telefonokat szereti annak meg pont jó ez.
2016. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Mindegyik jónak mondható a maga nemében, csak épp ár-érték arányban nem, mindegyiknél eléggé megkérik az árat a márkáért is, jobban mint más márkáknál.

Ez a 3 közül én inkább a Samsungok valamelyikét ajánlom, kisebb a túlárazása, nyitott és egyéni stílus szerint testreszabható rendszer, erősebb hardver, nagyobb akksi, bővíthető memória, hasonló képminőségű, de nagyobb felbontású kamera. Személy szerint ezek közül én a Galaxy A7-et venném, vagy még fontold meg szerintem az LG G4-et, ami 100 ezer Ft alatt is van már, ár-érték arányban iszonyú szuper, kamerában verhetetlen, QHD-kijelzős, és a hátlapja is levehető, ergó cserélhető az akksija, és összességében elképesztően szuper, főleg ennyiért!

2016. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem is túlárazott az iphone, de ne a papíron leírt teljesítményt figyeld. Ha most veszel egy SE-t, akkor az még neked 2-3 év múlva is csak max 10-20%os teljesítménycsökkenést mutat míg ez az androidról nem mondható el. Nekem is androidom van. El lehet vele lenni, de ha tehetném egy iphonera fektetnék be.
2016. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!