Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vagy samsung...

Huawei p8 lite vagy samsung a3 (2016) a jobb? Akinek vannak ilyen telefonjai vagy használta melyiket ajánlja?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei p8 lite-om van. Teljesen megvagyok vele elégedve, gyors telefon.
2016. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huawei P8 Lite telefont nyúzom lassan már egy éve. Eddig maximálisan bevált nekem, amire kell arra tökéletes, alapvető internet, facebook, email, GPS is jó IGO appot nyomom tökéletes, nem merül olyan gyorsan, gyönyörűen fényképez, ha túl sok app megy egyszerre nem lassul le brutálisan. Pincékbe, Alagsorokba minimális szinten van térerőm ami telefonálásra jó, más telefonoknál sosem volt térerőm szinte. Tartós is, sajnos munkahelyemen ejtettem már le párszor a földre és eddig 0 sérülése van legtöbbször a tokjából esett ki. A gyári kijelző védő fóliám még mindig szépen bírja, de már ráfér a fólia cserére. Egyszer egy vízvezeték cső durrant ki mellettem és a nadrágomra ömlött telibe a víz pont oda ahol a telefonom volt, csurom vizes volt a telefonom és semmi baja nem lett. Persze nem jelenti azt hogy kibírja a víz alatt, de nekem eddig elég jól bírta a strapát, én ajánlani tudom.
2016. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+1 p8lite
2016. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!