Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ami...

Milyen telefont vegyek, ami jo lenne mindenre?

Figyelt kérdés

Elsosorban a munka miatt valtanek telefont. Olyat szeretnek, aminek jo kameraja van, a szamitogep kepernyojerol is tud eles kepet kesziteni, a kepeket mappaban tudnam rendezni, kulon a munkaval kapcsolatos kepeket, kulon a szorakozasi kepeket. Nem vagyok otthon nagyon a telefonokban, ezert is erdeklodok. Fontos, hogy nagy memoriaja legyen, ne legyen hatalmas a telefon. Konnyu legyen kezelni, gyors legyen.

Kb ennyi dolog fontos nekem a telefonban. Most sony xperia z1compactom van, kicsit tobb, mint 2eves.

Olyan telefont szeretnek, ami jo lenne hosszu tavra.



2016. jún. 23. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

iPhone SE, 6s vagy 6s Plus: garantált hosszú gondalan élettartam, kb. 4-5 év! Ha minél kevesebbet akarsz rá költeni akkor az SE nagyon jó valasztás!


Esetleg még megvárhatod az új iPhone-t is, pár hónap múlva jelenik meg.

2016. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Lumia 950. Munkához nagyon nagy segítség tud lenni, használható önálló számítógépként is display dock-kal. Az Office csomag is nagy segítség lehet munkában. A kamerája 20 Mpxl, jó képeket csinál. 32 Gb a memóriája, de 200-ig bővíthető, ha kell. Alapból minden Lumia gyors és stabil, az én 535-öm 1 Gb RAM-mal és 4x1,2 GHz-es procival egy lag nélkül futtatja a W10M-t, akkor a 950 3 Gb RAM-mal és 6x1,8 GHz-es procival is megbírkózik a W10M-mal. Hosszú ideig fogja bírni, nem fog belassulni.
2016. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Ha megmaradsz az androidnál, telefontól függetlenül ajánlom neked fotókezelésre a QuickPic appot, plusz nagyon jó a CamScanner papíros rajzok, dokumentumok scannelésére.

Esetleg a Huawei P8 Lite jó lehet, elég jól fotóz, van elegendő ramja és normális belső tárhelye is.

Office célra én a WPS Office-t ajánlom.

Amenyiben sokat kell PC és teló közt fájlokat, fotókat küldözgetni, a kábeles birkózás helyett nagyon jó az AirDroid app.

"a szamitogep kepernyojerol is tud eles kepet kesziteni"

Erre már szinte bármelyik jó, de ott a printscreen billentyű, akkor biztosan jó képed lesz, átlövöd a telóra és kész.

2016. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nokia N8

Függetlenül már 12-15 ezerért kapsz.

32 gigás kártyát kezel.

Kis könnyű, beépített vaku, fényképező gomb.

Kiváló képek. Akku cserélhető, fillérekért kapható bele.

12 MP, Carl Zeiss optics, autofocus, Xenon flash

2016. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
LG Nexus 5X.Én azt tudom ajánlani.Mindenre használom:játék,netezés,zenehallgatás,fényképezés(szép képeket csinál),filmnézés.Ahhoz képest hogy 5,2"-os elég kompakt és jó a fogása.Most van 83K-ért is,annyiért meg verhetetlen.Hosszú távra Nexus,HTC,Iphone vagy Moto egyértelműen.
2016. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!