Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok írni okos telokat...

JimJoe kérdése:

Tudnátok írni okos telokat 30-40 ezerért? Használt is lehet de csak garanciával.

Figyelt kérdés
Eddig S4-em volt amit nagyon szerettem, de sajnos leesett és nem éri meg megjavítani.

2016. jún. 23. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Verne Thor
2016. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most mi keresgéljünk neked ebbe az árba telefont, és még azt is tudjuk meg, van e rá garancia. Ha kell még alkudunk is helyetted.
2016. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félre értetted, gondoltam ha valaki más is vett ilyen telefont vagy tapasztalatból tud mondani akkor segíthetett volna vele. Én is utána néztem, de így látatlanban nehéz telefont venni. Köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és megírtad ezt rendkívül hasznos kommentet.
2016. jún. 26. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!