Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vagy Iphone 5s?

Huawei p8 lite vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Az ár is nyilván számít, de nem annyira sokat, inkább teljesítésbeli különbségek. Illetve még aggodok amiatt hogy meddig lesz tamogatva az i5s es hogy utana problemak lesznek vele. Jelenleg megérné 5st venni? Vagy inkább p8 lite?

2016. jún. 23. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Várhatóan 1 évig biztosan jó marad az 5s, mert a már elérhető iOS 10 béta állapotú teszt kiadása semmivel sem lassab, mint elődei.

De szerintem az utána következő nagy rendszer frissítések biztosan belassítják.


Ha egy igazán megbízható gyors telefont akarsz és gondtalan éveket akkor én azt javaslom gyűjts még pénzt és egy iPhone SE-t vegyél! Nem fogod megbánni!

2016. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

És a SE remélhetőleg meddig lesz még támogatva?

2016. jún. 24. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:
3 év kb
2016. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Támogatva (azaz megkapja a rendszer frissítéseket) szerintem min. 5 évig lesz, a probléma inkább az, hogy melyektől lassul be.

Szerintem kb. 4 évig semmi probléma nem lesz vele.

2016. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!