Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20 ezer forint környékén...

20 ezer forint környékén milyen érintőkijelzős telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Telefonálni, sms-t irni és messengerezni (facebook) akarok rajta igazán, meg néhány fényképet késziteni, de nem gáz ha nem tökéletesek, nem fényképezőgépet akarok venni.

2016. jún. 23. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
esetleg még 25-30 ezret fizetnék, de ezt csak akkor ha semmilyen olcsobb telefon nem felel meg a kritériumoknak
2016. jún. 23. 22:57
 2/9 anonim válasza:
Igazabol egyik rokonom is ilyen helyzetbe van hogy igenyes kepeket szeretne es kb ennyi es ez mar eleg hogy megnehezitse azt hogy olcso telefont talaljunk neki. Az a lenyeg hogy a nagy markakat el lehet felejteni a legtobb esetben. Igazabol a tescos telefonok szerintem a megadott felteteleknek megfelelnek mint peldaul az ilike telefonok vagy a doodge azt hiszem. DE most az lg k8 keszulek is jo arban van szinte nevetseges vagy atveresnek tuno alacsony araval kituno teljesitmenyt nyujt (tapasztalat)
2016. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

doogee x5 pro(eustockon 27k)

ennyi a minimum szint amivel az ember nem szív, mivel ebben 2gb ram van(ami elég a nessengernek)

a kamera.... nem jó, bár van rosszabb

2016. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyiertnemfog jők kamerasat kapni azt felejtse el....

+1 x5pro

2016. jún. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Direkt azt irtam hogy nem gáz ha nem tökéletesek a képek, nem fényképezőgépet akarok venni.. a kamera egyántalán nem számit... az számit hogy tudjak vele telefonálni, smst irni, meg tudjon rajta futni a messenger... ennyi. de ezt irtam fent is.
2016. jún. 24. 07:33
 6/9 anonim válasza:
0%
A Tescos telefonok erre pont megfelelőek. Telenor 0910, Vodafon Smart First és barátai.:) Nem olyan rosszak szerintem. Ahogy mondtad egyedül a képek nem jók. :)
2016. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-ne szolj hazza ahhoz amihez nem ertesz a tescos mobilok nagyon sz@rok.

+1x5Pro

2016. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dogee X5pro, egyértelműen! Az a BestBuy ha nem tudsz többet költeni.

Nem nagyon értem, hogy a #3-on mit kellett lepontozni. Teljesen igaz amit írt (nagy tudással rendelkezhet aki pirosan értékelte).

2016. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor ez a doggie lesz. Koszonom a segitseget mindenkinek :)
2016. jún. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!