Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 40000 forintom. Használtan...

Van 40000 forintom. Használtan megéri egy iPhone 4S-t venni, vagy van valami más ajánlat? Új/használt is jöhet ebben az értékben.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és kigyűjtöttem ennyi pénzt egy új telefonra.Találtam is használt, de szép iPhone 4S-t, de nem tudom megéri-e nekem?

Vagy van más tippetek?



2016. jún. 16. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
szerintem 13 evesen nem annyira nagyon jo vetel neked egy 4S iPhone,bar igaz nem a legmodernebb, de ebben az arban mind rendszert tekintve, megbizhatosagot tekintve, mind kulsot nezve magasan felette van azoknak a telefonoknak, amiket 40 Ebol ezen kivul venni tudnal. attol fugg, mire szeretned hasznalni, es hogy mekkora memoriaja van annak, amit kineztel. most sokan fogjak neked ajanlgatni a kinai telokat, de szerintem ne aldozd azokra a penzed. egy kivetel van, a windows phoneok ilyen arkategoriaban megalljak a helyuket.
2016. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van használható telefonod, akkor ne költs ilyenre. Még 2 évig gyűjtögess. ;)
2016. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha valakit megtudsz kérni , hozasson meked a Tinydeal' ról. Ennyi pénzért már a sokkal jobb iphonet is leveri. Minden tekintetben. Persze ha valamit értessz hozzá. Megy a link.
2016. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.Hát nekem kb. kielégíti az elvárásaim egy iPhone 4S iOS7-el... Nem játszok, úgyhogy.. amire kellene arra jó lenne :D
2016. jún. 17. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyűjts mellé még 5-10 ezer forintot és vegyé egy iphone 5-t. 40 szerintem sok egy használt 4s-ért. Nemrég még újonnan 50-ért volt készletkisöprésekben. Úgyhogy én inkább egy szép 5-t vennék a helyedben.
2016. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!