Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?...

Melyik telefont vegyem meg? Xiaomi Redni Note 3 Pro 16GB vsgy LeECO (LeTV) One Pro 64GB?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek dönteni mert nem értek nagyon hozzájuk. Árat ne nézzetek és ha lehet mondjátok meg hogy miért.


Nagyon köszi előre is a válaszokat!


Már egyszer kiírtam ezt a kérdést de sajnos nem kaptam jó válaszokat.



2016. jún. 24. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nore 3prom van 32gigas de en mwgia a letvt ajanlom mert az a 2giga nagyon keves sztem ha jatszani szeretnel. De sztem xsak akk vedd meg a LeTvt ha tudsz ra tenni Romot mert egyik haverom vettegy OneS-t es hat wleg erdekes a romja. A magyar nyelv is erdekes mert pl a beallitsokban minden 2. Angol..... remelem tudtam segiteni.
2016. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha angol az nem baj csak ne legyen túl kínai :D

A ROM cserével nem lesznek bajok.


Esetleg tudnál javasolni ehhez a telóhoz működő ROM-ot?

2016. jún. 26. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!