Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 100...

Milyen telefont vegyek 100 ezerig?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy meghalt a Sony Xperia SP-m, ami márciusban volt 2 éves.


Most kellene egy telefon, és nem vagyok otthon ezekben, mert már rég nem foglalkoztam velük.


Kellene 100 ezerig egy olyan telefon, ami ér annyit, és ki fogja húzni egy darabig, legalább addig, mint az SP. Az is régóta kifutott már, mégis jó volt, csak az a lényeg, hogy tudjak rajta beszélgetni, meg netezni, meg néha játszani, erre meg az SP még jó lett volna, ha nem hal meg, szóval az nekem nem szempont, hogy a legújabb legyen, és a legfrissebb rendszer legyen rajta.


Eddig csak androidot használtam, és nem tudom, hogy megérné-e mondjuk egy Windows rendszerűt venni, vagy esetleg 100-ból már vegyek egy 5S 16GB-ot?


Ha túl kell lépni egy kicsit, az talán még nem baj, ha megéri a telefon, de ha lehet, akkor ne.



2016. jún. 26. 02:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..az iphone 5s egy eleg jo kis telefon. A hatranya hogy a jobb jatekok fizetosek. :( :/ na meg az a 16 giga nem sok szerintem. Jo par kep es zene elfer rajta...meg par jatek is...de filmeket ratolteni nem nagyon lehet mar.

Mindjuk a huawei telefonok se rosszak...sőt.

Samsungbol pedig a note 4-est ajanlanam. Az kb 100 korul van.

2016. jún. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Még alszok rá egy párat szerintem, most addig a régi Samsung Galaxy Minimet használom.


Az iPhone jó lenne, de mégis...habár nekem az a 16 giga bőven elég lenne, nem arról van szó. Zene az lenne rajta sok, képeket nem nagyon szeretek csinálni, játékból is csak max. 4-5. Biztos, hogy nem telne meg. Ebben az esetben elgondolkozok rajta, de nem tudom.

2016. jún. 26. 05:32
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Az iPhone-ra nem olyan egyszerű a saját zenéidet felrakni. Viszont a Note 4 tényleg jó. Van a családban, van tapasztalatom.
2016. jún. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Már nem azért de miért ne lenne egyszerű zenét feltenni a telefonra? Nekem is 5s-em van és pont tegnap este tettem fel rá vagy 50 db zenét. Letöltöd az iTunes-t, összekötöd a gépet és a telefont, majd a zenéket belehúzod az iTunes-ba és kész.
2016. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Maradj az androidnál..ráadásul legalább öt collos, de inkább hat collos legyen a képernyő..

Nálunk az LG (G2, G3, Samsung vált be, de ha váltok akkor Huawwei 8 puszt veszek 6,8 as képernyővel..eddig a legerősebb gép, csak több,mint száz..


Vegyél 32 Gb-os LG G3-at...örök darab..vagy újabbat..ezek ki vannak találva.

2016. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
#4 Ott a kulcsszó: "összekötöd" a géppel! Én meg simán letöltöm. És közben nem kell azon morfondíroznom hogy mi a fenével kompatibilis.
2016. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso iphone ra is lelehet tölteni a Dolphinal.
2016. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Összekötés nem gond, nem vagyok utolsó a számítástechnikában, szóval ha kell, a lopott iOS-t is ráteszem, meg mindenféle szart, de azt kihagyom.


4"-es kijelző bőven elég, az nekem nem szempont, különben is, az 5S mindig is nagyon bejött, olyan jól esik megfogni. Jó alakja van, kézbe illik.


Ennek ellenére gondolkozom rajta, mert lehet, hogy a 100 is sok lenne, mert nagyon nem terveztem telefont venni.


Még nyár végéig gondolkozok, sulira meg kell, hogy legyen.

2016. jún. 27. 14:34
 9/9 Gecsei László válasza:
Én a G3-at nem igazán ajánlom, mert összevissza akad.Meg gondolom az akkumulátor ideje sem jó.
2016. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!