Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál ez hogy műkődik...

A telenornál ez hogy műkődik vagy hogy van?

Figyelt kérdés
Nem is tudom , hogy hogyan fogalmazzam meg érthetőn a kérdésemet , hogy alapból ahogy van a tarifa csomag és amikor meg kapom az értesítőt e-mailben , hogy ennyi összeget kell kifizetni , hogy olyankor mikor nullázódik a számlám vagyis mikor kezdődik újból ennek az egésznek a fizetése amikor meg jön az e-mail abban a pillanatban kezdődik a telefon számlámnak az újra nullázódása vagy amikor befizettem és onnétól kezdődik a számlának az újra kezdése remélem azért érthető voltam és meg lehet érteni , hogy mire akarok kilyukadni .
2016. jún. 26. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincs köze a számlázási ciklushoz. Az előfizetésed aktiválásakor a rendszer automatikusan egy számlázási ciklust állít be, hogy ez minden hónap hányadik napján indul újra azt a mytelenor oldalán ellenőrizheted.
2016. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a mytelenoron hol?
2016. jún. 26. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt belépsz a telefonszámoddal(jobb felső sarok). Kiadja a számhoz tartozó előfizetéseket. Kiválasztasz egyet. Vársz még betölt az oldal, kicsit lejebb görgetsz az "Aktuális fogyasztásod"-hoz. Közvetlenül alatta találod a számlázási időszakot.

2016. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

menüponokat tudsz mondani csak mert már bevagyok jelentkezve és nem úgy dobja ki ahogy te írod hanem a főoldalon vagyok ...

olyanokat mondj , hogy tarifák ... extra szolgáltatások

2016. jún. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!