Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? Lent leírom, mi a problémám, mennyit szánok rá stb. Akinek van véleménye, légyszi, segítsen!

Figyelt kérdés

Soha nem volt még okostelefonom, nem igazán szeretem, és valahogy nem éreztem szükségét eddig, viszont együtt kell haladni a korral. Sajnos olyan helyen dolgozom, ahol fontos a megjelenés stb., és egyre kényelmetlenebbnek érzem, hogy még nyomógombos telefonom van, egyre gázabb érzés elővenni mások előtt. Nem akarok divatmajomkodni, ne értsétek félre, de sajnos a megjelenést is figyelembe kell venni...


De ennek okán nem is kell olyan nagy dolgokra az okostelefon, csak annyi, hogy tudjak vele telefonálni, és tudjak facebook-ozni. Illetve nem utolsó szempont a fényképezés, tehát ha már veszek, akkor min. 8 megapixeles kamerával szeretnék, hogy jó képeket lehessen vele csinálni. Kb. ezek az igényeim vannak. Max. 50-55 ezret szánnék rá, többet nem.


Nézegettem hozzászólásokat, és nincs olyan telefon, ami ne lenne leszólva valamiért. :D Ezért meguntam ezt, és nem tudom, hogy melyik mellett döntsek, mert ha kinézek egyet, és rákeresek internetes vélemények között, akkor mindig leszólják. Úgyhogy ajánljatok valamit ebben az árkategóriában, mert nincs ötletem. Köszi.



2016. jún. 26. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én a Vernee Thort-t vagy a Xiaomi Redmi 3at venném.
2016. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
8%
Szerintem lg g2-t már tudsz venni ennyiért. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, már 3 éve használom de nem nagyon tervezem lecserélni. Szép képeket csinál, nem szokott lefagyni (egy kezemen meg tudnám számolni hányszor fagyott le a 3 év alatt). Nyugodt szívvel ajánlom ezt a telefont.
2016. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Nekem Huawei y625 van nagyon szeretem az àra 30.000Ft volt.
2016. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Majd én is kiírok valamit :)
2016. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ennyiert a redmi 3 es a vernee thor tenyleg a legjobb mobilok.
2016. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen fontos a megjelenés és stílus, inkább valami márkásabbat választanék, ha használt is játszik, ennyiért már van Sony z1 vagy z2.
2016. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Látod, még itt se kapsz egybehangzó valaszokat. Úgyhogy inkább vedd azt amelyikről gondolod, hogy a legjobb, az internetes hozzászólásoktól meg úgyse leszel okosabb, mert mindenki mást ír.
2016. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Tinydeal-on nagyon jók vannak. Érdemes körül nézni.
2016. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!