Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 3 PRO vagy...

Xiaomi redmi 3 PRO vagy Xiaomi redmi note 3 pro?

Figyelt kérdés
Mindkettőből a 3GB ramosat.. melyik éri meg jobban? redmi 3 pro 15 ezerrel olcsóbb.. kicsit ugye kompaktabb telefon de hárdvere erősebb a notenak. gyorsaságba nagy különbség van a kettő között? illetve egy két játékra is használnám.. hosszú időre venném a telefont.

2016. jún. 27. 12:31
 1/2 kérdező.. ***** válasza:
100%
Ha játékra is lenne használva és hosszú időre vennéd akkor egyértelműen az erősebb hardverűt érdemesebb venni.
2016. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali. Én is ezt a kettőt nézem most sok másik mellett. Nem igazán tudok én sem dönteni a kettő közül, mert ahogy elnéztem, némi különbséget csak a procik között találtam. A Note 3 Proba úgye Snapdragon 650, 6x1,8-as proci van, a sima 3 Pro-ba meg Snapdragon 616-as, 4x1,5 és 4x1,2-es proci. Sajna én sem tudom megmondani, melyik lenne a jobb.
2016. aug. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!