Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber (android) alkalmazást...

Viber (android) alkalmazást használva, mi a különbség az ingyenes hívás, és a Viber out hívás között?

Figyelt kérdés
A telefonszámaim közül csak bizonyos embereket tudok Ingenyesen hívni, a többieket csak „Viber out” hívással tudom hívni, amiért viszont pénzt (egységet) kér. Miért nem tudok mindenkit ingyenesen hívni?

2016. jún. 28. 11:08
 1/3 anonim válasza:
A viber out az az, hogy pénzt feltöltesz és így olyan embereket akik nem rndelkeznek viberrel is feltudsz hívni.
2016. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Boda Gergő ***** válasza:
Viberrel ingyenes hívás: neten VOIP hanghívás technológiával tudod hívni akinek színtén telepítve van a Viber alkalmazás és aktívan futtatja is, Viber Out fizetős Voip Hívással azokat tudod hívni akinek nincs Vibere vagy inaktív esetleg van Vibere de épp nincs élő adatkapcsolata(nincs net közelben) ekkor a GSM mobil hívásként megy ki a hívás.
2016. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Az a probléma,hogy a mellettem ülő barátnőmmel szerettük volna kipróbálni (új telefonja van, frissen telepített viberrel), hogy működik-e. Wifi volt, ő tudott ingyenesen hívni engem, én csak Viber out-tal őt. És ez azóta is így van.
2016. júl. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!