Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Probléma merült fel a Google...

MGamer33 kérdése:

Probléma merült fel a Google szervereivel való kommunikáció során. Ezt írja ki minden google alkalmazás. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött hogy a telefonomon (Samsung galaxy note 4) nem működött a play áruház.Semmit nem tudtam letölteni,sem frissíteni.A mai nap elegem lett,és visszaállítottam a gyári beállításokat.Most meg akármelyik google alkalmazással (pl. Youtube,chrome stb.)próbálok bejelentkezni a fiókomba,azt írja ki,hogy nem tud csatlakozni a szerverekhez. Az áruház most sem működik. Stabil wifi kapcsolat van. Mi a probléma?

2016. jún. 28. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mérd meg az internet sebességét, mert lehet, hogy az a gond. Ha stabil a kapcsolat, az csak azt jelenti, hogy közel van a wifihez a telefonod. Ha saját wifi és routeres (nem mobilról osztottad meg a mobilnetet), akkor próbálj máshonnan letölteni valamit pl.: Blackmarktból és ha ott sem csinál semmit, akkor hívd fel a szolgáltatót.
2016. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!