Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy közepes képességü tabletet.Szeretnék segitséget kérni a paraméterekre,egy közepes képességü készülékhez.Egy/két márkát is kérnék.

Szükséges a gyorsaság,sokat levelezek igy az írás,videók,szövegek közepes menyiségben letöltése lementése,gyorsan tudjak lapozni.

Előbször is köszönöm.



#vásárlás #tablet #paraméter.
2016. jún. 29. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így kevés. Írd le, hogy mennyit szeretnél/tudnál rá költeni és, hogy milyen operációs rendszert preferálsz (a 3 leggyakoribb az android, windows és ios).
2016. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak enyit tudtam irni mert laikus vagyok ebből a témából.Arat hát egy közepes árat szeretnék.
2016. jún. 29. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Most amúgy trollkodsz vagy szimplán az idegeimmel játszol?

Ok, laikus vagy, nem tudod milyen OS-t szeretnél, megértem, de az, hogy nem tudsz írni egy kib..ott számot, hogy mennyid van rá, az nem igaz..

Mi az neked, hogy közepes ár? 30000, 50000, 100000? Mennyi?

2016. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan 30-50000-ig.
2016. jún. 29. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Na látod, mindjárt egyszerűbb dolgom van :D


Hát ha nem baj, akkor inkább első sorban 40-50 környékén mondanám, mert ott már sokkal jobbak vannak, mint a 30-as árkategóriában.

30000Ft környékén inkább 7"-es tableteket találni, általában Mediatek Soc-vel és 1GB RAM-mal, androiddal. Ez alól kivétel a Lark ultimate, meg az Acer Iconia W1, mert ők windows rendszerrel vannal ellátva, azaz mondhatjuk, hogy teljes értékű számítógépek, de az 1GB RAM nagyon kevés, inkább érdemes olyat nézni, amiben 2GB vagy több van.

50 környékén már bőven akadnak megbízható 8-10"-es tabletek is.

Mondjuk ott vannak az Asus Zenpad-ek, ők android rendszerrel vannak telepítve. Továbbá a Huawei Mediapad sorozat, szintén androiddal. Ott vannak a samsungok is, bár azokkal vogyázni kell, némelyik nem igazán éri meg az árát.

Ilyen árban windowsal tudom mondani az Alcor IQ935R-t, ami már 2GB RAM-mal, intel chipsettel és gyárilag Win 10-zel érkezik, szerintem megéri az árát :D

Vagy Lenovo IdeaPad-ek is jók még.


Pár példa:

- [link]


- [link]


- [link]


- [link]


- [link]


És még vannak :D

Ami még jó az az apple Ipad, de sajnos nem fér bele a keretbe :)

Remélem segítettem valamennyit:)

2016. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egészet.
2016. jún. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!